Akkerbouw

Agrea  is meer dan een leverancier van producten. Wij zijn de partner voor de akkerbouwer die vanuit een brede visie op de markt een gesprekspersoon is voor de teler. Wij kennen uw bodem, uw bouwplan maar ook uw afzetpartners.

De samenwerking tussen de adviseur van Agrea en de vakkennis van de teler moet leiden tot een hoger rendement op het akkerbouwbedrijf. Agrea beschouwt de bodem als de basis van de grondgebonden teelt. Zonder een gezonde bodem is er geen optimaal rendement te behalen. Dit geldt voor alle takken van sport die wij bedienen.

Agrea investeert veel tijd en middelen in het ontwikkelen van concepten die onze klant tot een beter rendement laat komen. Rendement per eenheid is hiervoor de sleutel. Investeren in bodem is investeren in toekomst

Adviseurs

Carl Pijls
Productmanagement / Adviseur Akkerbouw
T    +31 (0) 85  48 58  953
M   +31 (0) 62  00 11 128
E    carl.pijls@agrea.nl

Peter Ickenroth
Adviseur Akkerbouw
T  +31 (0) 85  48 58  924
M +31 (0) 65  09 47  229
E peter.ickenroth@agrea.nl

Jo Dohmen
Adviseur Akkerbouw & Loonwerk
T   +31 (0)  85  48 58  921
M   +31 (0) 64  57 86  545
E    jo.dohmen@agrea.nl

Joep Crijns
Adviseur Akkerbouw & Potato
T    +31 (0)85 48 58 955
M   +31 (0) 64 24 83 891
E    joep.crijns@agrea.nl

Leon Maessen
Adviseur Akkerbouw
T    +31 (0) 85  48 58  972
M   +31 (0) 65  58 68  291
E   leon.maessen@agrea.nl

Pierre Frenken
Adviseur Akkerbouw
T +31 (0) 85 48 58 931
M +31 (0) 64 29 06 567
E  pierre.frenken@agrea.nl

Dennis America
Adviseur Akkerbouw & Loonwerk
T    +31 (0) 85  4858 914
M   +31 (0) 62  0556 171
E    dennis.america@agrea.nl